Založ si blog

Zabudnutá autonehoda pána Andreja DANKA.

Vážení a drahí čitatelia!

Nakoľko slovenskí minister vnútra Matúš Šutaj EŠTOK prisľúbil širokej slovenskej verejnosti dôsledné vyšetrenie a zverejnenie správy,  z vyšetrovania dopravnej autonehody podpredsedu SNR a predsedu SNS Andreja DANKA a vôbec sa s ňou veľmi neponáhla, až upadne do úplneho zabudnutia, podarilo sa nám  získať aspoň  jej časť,  ktorá bola pridelená v rámci miestnej príslušnosti, elitným piešťanským vyšetrovateľom, známych okrem rozviazaných rúk, aj svojou nekompromisnosťou a nekompetentnosťou v boji s kriminalitou, najmä v prípade nielen autonehody ALEXANDRA DUBČEKA, ale i môjho brata Ing. JÚLIUSA PEŤKA, ale i výborným až vazalským vzťahom k vtedajšej poslankyni SNR za SNS Ing. Melánke KOLLÁRIKOVEJ,  ale i súčastným, k jej sesternici Ing. DESANKE KOLLÁRIKOVEJ, familiárne nazývaných aj „CHLAPCI STREDOSLOVÁCI“:

„Semafórový stĺp dlho-predlho pokojne stál, na jednej zo svetelných križovatiek v bratislavskej mestskej časti Dúbravka na Saratovskej ulici, vo štvrtom bratislavskom okrese a čakal až do štvrtka 21.januára večera krátko do 23:30 na svoju príležitosť, aby nečakane a znenazdajky vyskočil a zaútočil, na pokojne a náhodne prechádzajúceho a nič-netušiaceho vodiča – predsedu SNS a podpedsedu SNR ANDREJA DANKA  a to až do takej miery, že nielen motorové vozidlo, ale i celá svetelná križovatka bola poškodená a nefunkčná.

Vzhľadom na skutočnosť, že po príchode hliadky dopravnej polície sa vodič, ani motorové vozidlo na mieste nehody nenachádzali, takže nemohlo dôjsť k vykonaniu samotnej dychovej skúšky, na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu vodiča, bola prevedená dychová skúška – aj keď s negatívnym výsledkom, aspoň u prítomného semafórového stĺpa.

Z uvedeného – ako i na základe ďaľších zaistených a zistených a usvedčujúcich dôkazov, t.j. olejovej stopy i nájdenej ŠPZ na mieste nehody, jednoznačne vyplýva a preto z tohto dôvodu a aj v tejto súvislosti navrhujeme, podať podnet na zahájenie trestného stíhania a vznesenie obvinenia zo závažnej trestnej činnosti, nielen voči zmienenému a dotyčnému stĺpu – ako vykonávateľovi, ale i voči majiteľovi dotyčného stĺpa – ako objednávateľovi, nakoľko v osobe pána predsedu SNS a podpredsedu SNR ANDREJA DANKA sa jedná o ústaného činiteľa a osobu dostatočne váženú a úctyhodnú, z trestného činu útoku na verejného činiteľa.

Zároveň, nakoľko hneď po uvedenej udalosti sa pán Anton DANKO stal kandidátom na prezidenta SR, žiadame aj posúdenie a pripadne preklasifikovanie, z trestného činu útoku na verejného činiteľa, na ATENTÁT na budúceho prezidenta našej mladej SR.“

Z pripravovanej undergroundovej knihy „DO RICY PÍSAU – H. mu prišlo!“

P.S.: Ja Tibjé nikagdá nepakaží kartinku MASKVY!!!

 

O Justínovi Javorkovi – chovateľovi a pestovateľovi najväčšieho a najkrajšieho oceľového vtáka na Slovensku.

01.02.2024

Vážený pán riaditeľ, váženej nemenovanej televízie! Vážení a drahí a veľactení televízni diváci! Vážené a drahé menejcenné asociálne živly, ktoré umelecky-hodnotné vysielanie slovenskej televízie vôbec nepozerajú, pretože nevedia pochopiť jeho vysokú umeleckú úroveň, ale za to ho vedia dobre skritizovať ! STRÝCO MARCIN: Buďme úprimný! – [...]

Už nikdy žiadnych veľkých, silných, slovenských oceľových vtákov na Ukrajinu ! – 1.

30.12.2023

Princezná Popoluška, Zlatovláska a Odborový a odbojový zväz pieštanských politických prostitútok, ako i MATICA SLOVENSKÁ Vás srdečne pozývajú na protestné zhromaždenie, ktoré sa uskutoční pod heslom: „UŽ ŽIADNYCH VEĽKÝCH, SILNÝCH, SLOVENSKÝCH, OCEĽOVÝCH VTÁKOV NA UKRAJINU!!!“ SI NEDÁME!!! Ako je všeobecne známe, všetky NAŠE [...]

Ako do Piešťan každoročne priviezli SOMÁRA!  

16.12.2023

V ovzduší vrtošivého weekendového počasia, v sobotu 25.novembra 2023 o 10-tej hodine, pred IRMOU na Kúpeľnom Ostrove v Piešťanoch, poctivo čakalo na PRÍCHOD SOMÁRA nielen niekoľko Piešťancov, ale aj stále ešte existujúcich kúpeľných hostí. Ani mrholiaci dážď a sneh neodradil nadšene a netrpezlivo čakajúcich občanov od povzbudzujúcich [...]

fico, handlová, atentát

Prieskum SANEP: Čo najviac prispelo k atentátu na premiéra Fica? Slováci v tom majú jasno

29.05.2024 07:00

Prieskum spoločnosti SANEP skúmal nálady spoločnosti po atentáte na premiéra Roberta Fica.

Belgium Ukraine

ONLINE: Biely dom nevyslyšal Zelenského, nedovolí používať zbrane od USA na ruskom území

29.05.2024 06:25, aktualizované: 06:57

Spojené štáty americké stále nedovoľujú použitie zbraní, ktoré dodali Ukrajine, na ruskom území.

Taiwan, Laj Čching-te

Bránili by Taiwanci svoju krajinu pred Čínou? Expert vysvetlil aj to, či by to urobili USA

29.05.2024 06:00

Politológ Lev Nachman z National Chengchi University v Tchaj-peji hovorí aj o tom, či Čína už v určitom zmysle Taiwan stratila.

Bolívia, koronavírus, festival

Štát zlyhal pri riadení pandémie, tvrdia kontrolóri: vakcín bolo priveľa, rúška drahé. Čo na to WHO?

29.05.2024 06:00

Pandemické zmluva, ktorá by mala predchádzať chaosu znie ako dobrý nápad, z radov kritikov sa ozývajú hlasy, ktoré hovoria o farmakologickej lobby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 72960x
Priemerná čítanosť článkov: 2702x

Autor blogu

Kategórie