Založ si blog

Kartofellernte

/ Venované pri príležitosti SNP – pánovi pplk. Zemanovičovi, pánovi bývalému min.národnej obrany Jaroslavovi Naďovi a všetkým zberačom zemiakov a našich nehnuteľností../

BOJA SA! – Starých pre ich pamäť!

BOJA SA! – Mladých pre ich nevzdelanosť, sprostosť a neokrôchanosť!

Ako skutočné DORY, MACOCHY, DESANKY a prezidentky Čapútové SA BOJA , že zakázaná PRINCEZNÁ POPOLUŠKA príde z londýnskeho WESTENDU na nepovolený undergroundový festival na faru v Hornej Lehote, oblečie svoje slniečkovo-hviezdičkovo-mesiačikove šaty a z púzdra vyberie Fender Stratoccaster a riadne to roztočí a rozfofruje so svojou kapelou …

BOJA SA! – že budú musieť vyšetriť „PREČO SA NA FARE V HORNEJ LEHOTE DLHO DO NOCI SVIETILO ?“

BOJA SA! – že už nebudú môct vyšetriť „PREČO SA NA FARE V HORNEJ LEHOTE DLHO DO NOCI STRIEĽALO?“

BOJA SA! – že už problémy ktoré majú, nebudú môcť riešiť okydávaním, buzeráciou, nevyšetrenými vraždami a osieraním.

BOJA SA! – revúcej Revúcej.

BOJA SA! – že tak ako pred troma rokmi príde 94 – ročný pán KRUTÝ a povie: „VŠETKY NAŠE IDEÁLY, ZA KTORÉ SME BOJOVALI SA ROZPLYNULI AKO V HMLE !“

BOJA SA! – údajne premnožených pravých tatranských medveďov, ktorým furt vyhrávajú na nervy a NA BENDŽO, až sa tieto KONEČNE NASERÚ a neunesú ich hru a drísty psychicky a KONEČNE BUDE NA DOLNIAKOCH POKOJ!.

BOJA SA! – že najväčší Slovák, ktorý sa narodil v Mníchovom Hradišti, prestane púšťať svoje slzy a plakať nad slovenským národom a Jaseniansky potôčik a zaplaví celé DOLŇÁKY – aj tých, čo nevedia plávať.

BOJA SA! – Tých, ktorí sa vydali Na pochod smrti, ako ich nazval pán Dr.Jozef Jablonický.

BOJA SA! – Posledných 100 statočných z Telgártu.

BOJA SA! – že pán JÁN ŠVERMA nájde konečne svoje BOTY, ktoré mu ukradli a že sa konečne našej skvelej polícii podarí vypátrať a potrestať toho, kto mu ich ukradol..

BOJA SA! – že príde pán Dr. Jozef Jablonický a povie nám konečne pravdu „o tom, ako to všetko skutočne bolo, lebo jak v komunistických, tak tzv. demokratických časoch ju povedať nemohol.

BOJA SA! – že ak by poslali svojich vlastných vojenských historikov, eskamotérov a kúzelníkov i a heslom: Začnite s vysťahovaním, tak ich jednak požerú pravé tatranské medvede a 3 – 6 – 9 , ba dokonca až 12hlaví ohniví draci si ich „orestujú na cibuľke“ .

BOJA SA! Herpetickej encefalitídy, ako aj toho, že by ju mohli dostať tak, ako ju dostal môj brat.

BOJA SA! Že budú musieť isť tam kam patria a že už nebudú môcť trestať slovenský národ svojimi prejavmi slabomyselnosti , svojou prítomnosťou a ukradnutými nehnuteľnosťami.

BOJA SA! Že príde SAMO CHALÚPKA, aj so svojou rockovou kapelou spustí svoj známy rockový hit MOR HO!

BOJA SA! Že pána Brúnovského, Viliama Žingora a tisíce ďaľších už bezmenných hrdinov, už nemôžu vláčiť po súdoch a výsluchoch.

BOJA SA! Že ich ako vždycky a pravidelne v slovenskej histórii, zostaneme verní našej tradícii a okrem dvoch divízii na Východe zradí aj hlavné vojenské veliteľstvo ozbrojených síl v Trenčíne s výnimkou generála Goliána a bratov Veselovcou.

BOJA SA! Zakázanej Princeznej Popolušky s pani Boženou Němcovou, aby ich za peniaze EÚ nahradili Úpirom Prdimuchom, zlou čarodejnicou Fonfou a našou vládou a z detí v Hornej a Dolnej Lehote, v rámci reformy školstva narobili úplnych DEBILOV a BLBCOV.

BOJA SA! Že naša široká verejnosť si znovu preloží názov obľúbenej motoristickej relácie „Pozor zákruta „ do nemčiny ako ACHTUNG DIE KURVE.

BOJA SA! Že príde aj pani BOŽENA NEMCOVÁ, ale tá sa s nikým nebude dlho baviť, len nás všetkých pošle tam, kam patríme.

BOJA SA! Že by mali navštíviť známu prírodnú pamiatku nad Podbrezovou – KOPEC RIŤ- aby tak prospeli slovenskému národu a VŠETCI IŠLI DO RITI, prípadne aj navštívili Zasranô a Hnusnô.

BOJA SA! Skoro plačúcej pani Z POLOMKY, ktorá sa každoročne zúčastňovala osláv SNP, za celú dedinu, len minulý rok nemala nárok.

BOJA SA! Že možno príde i JÁNOŠIK a prasiatka DUBKÁČIK a BUDKÁČIK, aj keď bratislavskí politici sľubujú, že sa na každú sviňu sa voda varí!
.
BOJA SA! Že naša z reťaze odtrhnutá armáda si ako jediné z povstania odniesla heslo: „Začnite s vysťahovaním“ a potom čo ako vždy úplne sklamala, tentoraz nesklame a obsadí všetky naše nehnuteľnosti, pričom si ich skvelé bývanie budeme môcť pozrieť a obdivovať na Centrum.sk a Plus 7dní a z nich sa stanú významný realitní podnikatelia.

BOJA SA! Že princ CHARLES uplatní svoje vlohy a talent v hre, na v Badínskom pralese darovanej pravej slovenskej fujare a hneď obsadí prvé miesto anglickej a americkej hitparády.

BOJA SA! Že sa už Kežmarský tatranský štít a Končistá sa nevydržia pozerať na to všetko, čo sa na Slovensku robí a budú pokračovať vo svojom pravidelnom každoročnom striptíze zhadzovania nákov, balvanov a zasypávania veľkej jamy plnej zla, slizu, ohovárania, intríg a buzerácie – nazývanej Slovensko.

BOJA SA! Že na nimi vyvolaný džihád sa odpovie antidžíhádom.

BOJA SA! Že budú musieť odškodniť Princeznú Popolušku za všetko príkorie, ústrky, intrigy a ponižovanie spôsobené DOROU, MIŠUROM, DESANKOU a zlou MACOCHOU, až pokým dobrota jej srdca dôjde predsa len odmeny a nenájde konečného štastia v živote.

Zabudnutá autonehoda pána Andreja DANKA.

15.02.2024

Vážení a drahí čitatelia! Nakoľko slovenskí minister vnútra Matúš Šutaj EŠTOK prisľúbil širokej slovenskej verejnosti dôsledné vyšetrenie a zverejnenie správy, z vyšetrovania dopravnej autonehody podpredsedu SNR a predsedu SNS Andreja DANKA a vôbec sa s ňou veľmi neponáhla, až upadne do úplneho zabudnutia, podarilo sa nám získať aspoň jej časť, ktorá bola [...]

O Justínovi Javorkovi – chovateľovi a pestovateľovi najväčšieho a najkrajšieho oceľového vtáka na Slovensku.

01.02.2024

Vážený pán riaditeľ, váženej nemenovanej televízie! Vážení a drahí a veľactení televízni diváci! Vážené a drahé menejcenné asociálne živly, ktoré umelecky-hodnotné vysielanie slovenskej televízie vôbec nepozerajú, pretože nevedia pochopiť jeho vysokú umeleckú úroveň, ale za to ho vedia dobre skritizovať ! STRÝCO MARCIN: Buďme úprimný! – [...]

Už nikdy žiadnych veľkých, silných, slovenských oceľových vtákov na Ukrajinu ! – 1.

30.12.2023

Princezná Popoluška, Zlatovláska a Odborový a odbojový zväz pieštanských politických prostitútok, ako i MATICA SLOVENSKÁ Vás srdečne pozývajú na protestné zhromaždenie, ktoré sa uskutoční pod heslom: „UŽ ŽIADNYCH VEĽKÝCH, SILNÝCH, SLOVENSKÝCH, OCEĽOVÝCH VTÁKOV NA UKRAJINU!!!“ SI NEDÁME!!! Ako je všeobecne známe, všetky NAŠE [...]

seniori, penzisti, dôchodci

Švajčiari v referende väčšinovo podporili zavedenie 13. dôchodku

03.03.2024 21:55

Súčasne voliči naopak odmietli predĺženie veku odchodu do dôchodku a jeho následné naviazanie na priemernú dĺžku života.

Mestská polícia vozidlá

Agresívny muž v Bratislave kopal do ľudí, vytiahol aj nôž

03.03.2024 20:14

Polícia prípad vyšetruje.

y Boris Pistorius

Uniknutá nahrávka rozhovoru dôstojníkov je súčasťou ruskej informačnej vojny, povedal Pistorius

03.03.2024 19:35

Na nahrávke dôstojníci diskutujú o teoretickej možnosti použitia rakiet na Ukrajine.

švajčiarsko polícia

Tínedžer v Zürichu pobodal ortodoxného žida

03.03.2024 18:53

Pred útokom údajne došlo k hádke medzi viacerými osobami.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 27
Celková čítanosť: 69801x
Priemerná čítanosť článkov: 2585x

Autor blogu

Kategórie